OFERTA

ENERGOOSZCZĘDNY DOM W PRZYSTĘPNEJ CENIE

Dom budowany jest z prefabrykatów, które nie absorbują dużo energii cieplnej w porównaniu do technologii tradycyjnej (cegła, pustak).
Domy budowane w naszej technologii potrzebują około 30-55 kW/M² Rocznie, porównując do technologii tradycyjnej 120-180 kW/M² Rocznie.
Cena 1M² powierzchni zaczyna się od 3600zł netto. Czas budowy około 2-3 miesiace. Gwarancja na konstrukcje 35 lat.
dom pasywny śląsk
dom pasywny śląsk


Z UWAGI NA LICZNE ZAPYTANIA OFERTOWE - WYCENĘ DOMU WYKONUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE PO PIERWSZYM SPOTKANIU Z KLIENTEM.
PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY PODSTAWOWY STANDARD TECHNICZNY BUDYNKU.

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE INFORMACJE DODATKOWE


dom pasywny śląsk


domy pasywne śląsk


domy energooszczędne śląsk


domy energooszczędne śląsk


domy energooszczędne śląsk


domy energooszczędne śląsk
DOMY EKOLOGICZNE

Głównie budujemy domy ekologiczne, charakteryzujące się małą szkodliwością dla otoczenia. Najczęściej domy budowane są według naszych projektów, ale możemy też stworzyć indywidualny projekt dla klienta.

Technologia
30 letnia gwarancja na elementy konstrukcyjne
Domy prefabrykowane niskoenergetyczne o standardzie NF40 oraz NF15

Proces budowy
Jako nieliczni mamy dość nowoczesne podejście do budowy, nie trzeba nas pilnować, ponieważ każdy wie co ma robić, większość naszych pracowników ma studia wyższe, dlatego budowa idzie sprawnie.
Rozliczenia po każdym etapie budowlany
Pełny nadzór budowlany, doradztwo oraz wybór najlepszych rozwiązań

Dlaczego ecobud?
- Budujemy dom w stanie surowym zamkniętym do 3 miesięcy
- 15 lat doświadczenia i ponad 80 domów wybudowanych
- Nasi pracownicy są odpowiedzialni
- Zawsze pod telefonem
- Możliwość spotkania z właścicielem firmy
- Zdajemy sobie sprawę, że dla klienta jest to bardzo duża inwestycja i chce mieć 100% pewność, że nie będzie miał pewność i spokój podczas budowy


DOMY PASYWNE

1. Czym różni się dom pasywny od zwykłego?
Odp: Dom pasywny różni się od zwykłego głównie niższym zapotrzebowaniem na energię elektryczną potrzebną do jego ogrzania. To ile zaoszczędzisz zależy od wielkości domu i zastosowanych rozwiązań. Co ciekawe rachunki od zakładu energetycznego właściciela domu pasywnego mogą być nawet 5 razy niższe w porównaniu do tradycyjnego domu! Przykładowy koszt utrzymania domu energooszczędnego (ogrzewanie i ciepła woda) o powierzchni 100 m² to koszt ok. 1200 złotych rocznie.

2. Czy wiesz, że...
Elementy konstrukcyjne domów pasywnych budowanych przez nas są wykonywane z drewna KVH. Jest to świerk skandynawski wysuszony do wilgotności 12%.

3. Czym jest rekuperacja?
Aby zachować komfort i odpowiednią wilgotność powietrza, w naszych domach stosujemy rekuperację tj. mechaniczną wentylację z odzyskiem ciepła, o sprawności do 80%. Ciepłe, wychodzące powietrze ogrzewa powietrze z zewnątrz, co powoduje znaczną oszczędność energii cieplnej, a dodatkowo 2-krotną wymianę powietrza w pomieszczeniu w przeciągu godziny.

4. Ciszej i ekologicznie.
Budynek pasywny to świetny pomysł dla osób, które dbają o środowisko. Z uwagi na to, że dom pasywny ma ograniczone zapotrzebowanie na energię elektryczną można go nazwać ekologicznym. Dobra izolacja ścian oraz odpowiednie okna i drzwi czyli miejsca przez które dom traci ciepło. To główne elementy w budynku na które trzeba zwrócić uwagę przy domu pasywnym. Dzięki zastosowaniu takich materiałów mieszkanie w takim domu nie dość, że jest ekologiczne, tańsze to jeszcze bardziej ciche bowiem do domu przedostaje się mniej hałasów.

DOM ENERGOOSZCZĘDNY ZA 430.000 ZŁ

Dom zaprojektowany przez nas.
Idąc za potrzebą rynku zaprojektowaliśmy dom energooszczędny o powierzchni 117m2, który możemy wybudować za kwotę 430.000 zł.
Jedna bryła, 2 stylizacje zewnętrzne - nowoczesna i tradycyjna oraz 3 różne układy pomieszczeń wewnątrz budynku.
Budowa domu to złożony proces. Geodeta, pozwolenie na budowę, architekt, wybór projektu itd. Znasz to skądś? Współpracując z nami odciążamy Cię ze wszystkich spraw, które wymagają poświęcenia czasu oraz środków pieniężnych. W naszej firmie wszystko bierzemy na siebie i załatwiamy w Twoim imieniu. Dzięki ogromnemu doświadczeniu wiemy jak zaplanować optymalnie prace budowlane by maksymalnie skrócić czas od momentu wyboru projektu do oddania kluczy do gotowego domu. Najczęściej czas ten zamyka się w okresie około 3 miesięcy. Przed rozpoczęciem prac ustalamy czas realizacji i wszystkie koszty, tak byś mógł zaplanować z wyprzedeniem swoją wyprowadzkę.

Twój nowy dom jest bliżej niż myślisz.

DOŚWIADCZENIE

Budując z Nami budujesz z fachowcami, którzy stawiają domy od 15 lat. Warto nam zaufać.

STYLOWO I EKO

Nasze domy są nie tylko ekologiczne, ale i piękne. Idealne połączenie prawda?

ZAWSZE NA CZAS

Średni czas budowy domu od podpisania umowy do oddania kluczy to 2 miesiące. Zawsze dotrzymujemy terminu!

CIEPŁO I TANIO

Domy drewniane są nie tylko bardzo ciepłe, ale i tanie w utrzymaniu. Średnia cena ogrzania domu ekologicznego to jedynie 1500 zł rocznie.

Zobacz jak budujemy domy

Ponad 700 wybudowanych domów energooszczędnych konstrukcji szkieletowej.
Budowa funkcjonalnych domów o niskich kosztach w cenie mieszkania!
Zrealizowana budowa ponad 80 eko-domów przez 15lat.

Budowlańców i Monterów


Projektów naszych domów

%

Zadowolonych klientów

OPINIE KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami.

W czym możemy pomóc?